Ligue 1

E kërkon Villas Boas, M’baye Niang drejt kalimit te Marseille!

M’baye Niang mund të veshë fanellën e Marseille gjatë sezonit të ardhshëm. 25-vjeçari ka zhviluar një sezon shumë të mirë me skuadrën e Rennes, tek e cila është pjesë që nga viti 2019, kur u transferua nga Torino. Sipas mediave franceze, futbollisti duket se dëshiron të ndryshojë sërish ambient dhe agjentët e tij kanë nisur bisedimet me skuadrën e drejtuar nga Andre Villas Boas, që kërkon ta mbyllë sa më parë këtë tratativë për të mposhtur konkurrencën e ekipeve të tjera, që kanë shfaqur interes për futbollistin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency