Serie A

E konfirmon vetë Tare, te Lazio deri në 2022-in

Mungon ende zyrtarizimi por konfirmimi vjen nga vetë Igli Tare. Ish sulmuesi i kombëtares shqiptare ka zgjatur bashkëpunimin me Lazion deri në verën e vitit 2022, dhe jo deri në 2020-ën siç u përfol fillimisht. Në një intervistë për Sky Sport Italia, para ndeshjes së Europa League ndaj Marseille, Tare ka zbuluar se ka arritur marrëveshjen për rinovimin e kontratës së tij si drejtor sportiv i Lazios me presidentin Claudio Lotito edhe për 4 vite të tjera. Puna e shkëlqyer që ka bërë shqiptari gjatë kësaj periudhe duke blerë lojtarë me shifra të vogla dhe duke i shitur ata më pas me vlera 5 apo 6 herë më të larta është shpërblyer nga Lotito ndërkohë që me Taren si drejtor sportiv pavarsisht shitjeve të shumta, bardhekaltrit gjithmonë kanë patur një skuadër kompetitive e cila ka rivalizuar deri në fund për vendet e para të renditjes në Serie A.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency