Merkato

E kryer, Juventusi rrëmben talentin e Olimpikut të Marsejës

Për zyrtarizimin ndoshta duhet të kalojnë edhe disa orë, por tahsmë nuk ka më asnjë dyshim, Marley Aké do të jetë futbollist i Juventusit. Talenti francez mbërrin në Torino nga Olimpiku i Marsejës dhe në orët e paradites është drejtuar në “J|Medical” për vizitat mjekësore, më pas do të hidhet e zeza mbi të bardhë.

Anësori sulmues i bashkohet Juventusit pas shkëmbimit me Tongya. Fillimisht, 20-vjeçari do të jetrë pjesë e U-23 të Juventusit, që drejtohet nga Lamberto Zauli.

Në lindur në vitin 2001, Ake gjatë këtij sezoni është aktivizuar në 9 ndeshje në Ligue 1 në radhët e Marsejës (137 minuta në fushë), ndërsa në Champions ka zbritur në fushë në katër raste (35 minuta).

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency