Kategoria Superiore

“E kuqja zëvendëson blunë”, Kastrioti zbulon “shtëpinë me qira”

Në pritje të rikonstruksionit të stadiumit në Krujë, klubi i Kastriotit ka gjetur zgjidhjen për impiantin që do të përdorë për ndeshjet si pritës gjatë sezonit 2020-2021.

Bëhet fjalë për stadiumin e Kamzës, të cilin krutanët do ta kenë “shtëpinë e tyre” këtë sezon, ndërsa përzgjedhja e këtij impianti u bë nisur edhe nga distanca e afërt me qytetin e Krujës, që do t’u lejonte tifozëve të mbështesnin skuadrën.

Gjatë këtyre ditëve krutanët kanë vendosur në tribuna emrin e Kastriotit dhe po ndryshojnë edhe ngjyrat, duke qenë se shkallët dhe ambienti i brendshëm ishin blu si ngjyra e fanellës së Kamzës dhe tani po bëhen të kuqe.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency