Futboll

E la të largohej kur ishte 18-vjeç, Arsenali kërkon të riblejë Malen

Largimi i Donyell Malen nga Arsenali në vitin 2017 mund të jetë një nga vendimet e gabuara të drejtuesve anglezë. 20-vjeçari që u shit për vetëm 500 mijë paund tani jo vetëm që ka shumëfishuar vlerën e kartonit por është kthyer në një nga objektivat e klubeve të mëdha të Europës pasi po shkëlqen në radhët e PSV Eindhoven. Topçinjtë tashmë janë bindur për ta rikthyer atë në “Emirates” dhe janë gati të paguajnë shumë, afro 40 milionë euro për të blerë kartonin e sulmuesit që së fundmi është bërë edhe lojtar i rregullt i kombëtares së Holandës.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency