Connect with us

Hi, what are you looking for?

Ligue 1

“E marrim falas vitin tjetër”, refuzimi i Interit tërbon presidentin e PSG-së

Interi ka refuzuar propozimin e radhës të PSG-së në lidhje me Milan Skriniar. Kampionët e Francës kanë piketuar prej kohësh sllovakun si përforcimin e duhur për qendrën e mbrojtjes.

60 milionë euro + shërbimet e një lojtari është oferta e fundit e PSG-së sipas L’Equipe, por ka qenë e prerë përgjigj negative e nënkampionëve të Italisë.

27-vjeçari ka edhe një vit kontratë me Interin, me zikaltrit që po tentojnë t’i rezistojnë “ofensivës” së PSG-së për të nisur më parë bisedimet e rinovimit.

Refuzimi i ofertave nga ana e klubit italian ka zemëruar presidentin e PSG-së Nasser Al-Khelaifi, i cili është shprehur se gjithsesi do sigurojë shërbimet e Skriniar me parametra zero verën e ardhshme.

TESTONI NJOHURITË TUAJA RRETH PREMIER LEAGUE

QUIZ/ Premier League 2021-2022 – Sa mirë e kujtoni sezonin që sapo u mbyll?

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...

La Liga

Valencia ndal Realin e Madridit në “Mestalla” në një barazim 2-2, ku protagonisti kryesor i ndeshjes bëhet gjyqtari Gil Manzano. Po luhej minuta e...