Serie A

E marta dita e Ronaldos, CR7 rikthehet në Continassa pas më shumë se 2-muajsh!

E marta ishte dita e Cristiano Ronaldos te Juventusi. Sytë e të gjithëve ishin te kampioni i madh portugez i cili u rikthye në qëndrën stërvitore të Juves në Continassa pas më shumë se 2 muajve mungesë. Ronaldo i cili kishte lënë Italinë në datën 8 mars menjëherë pas fitores ndaj Interit, është parë sërish në qëndrën stërvitore të Juventusin në orën 9:21 të mëngjesit për të nisr stërvitjen individuale në terrenet stërvitore të klubit, në pritje të seancave stërvitore kolektive në grup. CR7 u kthye në Torino në fillim të majit dhe pas 2 javësh karantinim në shtëpinë e tij, tashmë e pret një ditë intensive me teste dhe vizita mjekësore dhe menjëherë sa të marrë ok-in mund të punojë me shokët. Nuk do të jetë e vështirë që Ronaldo të fitojë formën optimale duke patur parasysh faktin që edhe gjatë qëndrimit në Madeira e ka mbajtur veten në formë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency