Futboll

E marta e futbollit në Supersport, kulmon me Chelsea-Leicester!

Futbolli elitar nuk mungon asnjë ditë në ekranin e Superpsport. E marta vjen me 3 sfida dy prej tyre nga raundi i 37-të i Premier Leagues. Pasi humbi finalen e FA Cup, Chelsea ka mundësinë ideale sot në mbrëmje në Stamford Bridge për t’u hakmarrë ndaj Leicester, në një ndeshje që mund të vendosë fatet e kualifikimit në Champions League për të dyja skuadrat. Blutë luajnë në shtëpi dhe shikohen si favoritë pasi Leicester në këtë sfidë do të mjaftohej edhe me një barazim për të mbajtur pas Blutë por edhe Liverpoolin. Në orën 20:00, 75 minuta më herët se Chelsea do të zbresë në fushë Manchester City që do të sfidojë Brighton në transfertë, në një ndeshje ku Citiziens do të tentojnë të thellojë numrin e fitoreve radhazi jashtë fushe duke e çuar në 13 për një record që mund të mos thyhet më për dekada. Nuk mungon as Serie A këtë të martë që vjen me duelin e prapambetur Lazio-Torino me skuadrën “granata” që ka nevojë për një pikë për të siguruar mbijetesën dhe për ta kthyer në një sfidë pa interes duelin e drejtëpërdrejtë ndaj Beneventos të dielën, edhe pse Simone Inzaghi me Lazion e tij do të kërkojë t’i bëjë një nder vëllait Pippo Inzaghi duke mposhtur Toron.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency