Futboll

“E mbaj mend dritën tënde”, Ballack dedikim emocional në 1-vjetorin e humbjes së djalit

Gushti i vitit të kaluar rezultoi të ishte i mallkuar për legjendën gjermane të futbollit, Michael Ballack. Në pushimet familjare në Portugali, ish-mesfushori humbi djalin e tij vetëm 18-vjeçar i cili pësoi një aksident me biçikletë. Teksa është mbushur një vit nga humbja e madhe, Ballack ka kujtuar djalin e tij me anë të një dedikimi emocional.

“Engjëlli im i dashur, e mbaj mend lumturinë, buzëqeshjen dhe gëzimin tënd. E mbaj mend shumë mirë dritën tënde, me shumë dashuri dhe me shumë emocione, do të lutem sot që shpirti të prehet i qetë, do të lutem edhe për vëllezërit e tu dhe do të mbaj pranë zemrës”, ishin fjalët prekëse të Ballack në rrjetet sociale kushtuar djalit të tij.

Kliko për të komentuar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency