Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

E mbyll me Manchester United, Harry Maguire kërkohet nga West Ham dhe Tottenham

Aventura e Harry Maguire në Mançester duket se ka përfunduar.

Mbrojtësi i United ka humbur vendin në skemat e Ten Hag dhe sipas të gjitha gjasave do të shitet në merkaton e kësaj vere.

Lexo edhe: 

Sipas raportimeve të medieve britanike qendërmbrojtësi 30-vjeçar mund të transferohet në Tottenham ose West Ham, pasi këto dy klube kanë shfaqur interes për Maguire.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Kombëtare

Shqipëria e minifutbollit shkruan historinë në Essen të Gjermanisë, duke e kaluar për herë të parë fazën e grupeve. Kuqezinjtë e trajnerit Irtan Sejko...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...