Connect with us

Hi, what are you looking for?

Spanjë

E mbyll me Real Madrid, sulmuesi pëlqehet nga dy klube në Arabinë Saudite

Mariano Diaz nuk do të jetë më pjesë e Real Madrid pasi t’i mbarojë kontrata.

Mediet spanjolle raportojnë se e ardhmja e sulmuesit mund të jetë në Arabinë Saudite.

Lexo edhe: 

Për 29-vjeçarin kanë shfaqur interes dy klube saudite, Al Shabab dhe Al Fateh.

Megjithatë ende nuk dihet nëse Diaz do të transferohet në Arabinë Saudite apo do të zgjedhë të vazhdojë karrierën e tij në Europë.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...