Bundesliga

E nderon një francez, Frankfurti thellon krizën e Werderit

Werder Bremen nuk shikon dritë në fund të tunelit. As largimi i trajnerit Nouri nuk ka dha efekt te bardhejeshilët të cilët u mposhtën edhe në sfidën që hapi javën e 11-të të Bundesligës, nga Eintracht Frankfurt me rezultatin 2-1. Për t’i dhënë fitoren e 5-të në këtë sezon dhe për ta ngjitur përkohësisht në vendin e 5-t skuadrën e kroatit Niko Kovac mendoi francezi Haller që 1 minutë përpara fundit të kohës së rregullt realizoi golin e fitores 2-1 për Frankfurtin. Fillimisht vendasit kishin kaluar në avantazh me kroatin Rebic por në të 25-tën Moisander barazoi përkohësisht shifrat.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency