Basketboll

E pabesueshme, James Hardenit i anulohet koshi i rregullt (pamjet)

Një episod i pabesueshëm ndodhi në përballjen mes San Antonio Spurs dhe Houston Rockets në NBA. 8 minuta para se të përfundonte koha e rregullt, James Harden rrëmben një top dhe “fluturon” drejt koshit duke bërë një zhytje, por topi, i penguar nga rrjeta, kthehet mbrapsht duke dhënë përshtypjen se nuk u realizuan pikët. Përtej reagimit të pjesëtarëve të Rockets, gjyqtarët nuk e quajtën të rregullt, duke gabuar në vendimin e tyre. Koha e rregullt u mbyll në barazim 115-115 ndërsa pas dy kohëve shtesë fituan Spurs me vetëm 2 pikë diferencë, 135-133. Nëse koshi do të konsiderohej i rregullt, me shumë gjasa sfida do të mbyllej në favor të Rockets, pa qenë nevoja të shkonte në shtesë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency