Futboll

E pabesueshme, portieri mori kartonin e dytë të verdhë te penalltitë (video)

Ndodhi gjatë ndeshjes Holandë-Irlandë në çerekfinale të Kampionatit Europian U-17, që po zhvillohet në Angli. Koha e rregullt dhe shtesa u mbyllën në barazim 1-1 dhe për të përcaktuar skuadrën që do të kualifikohej në gjysmëfinale, do të ekzekutoheshin penalltitë. Portieri irlandez, Jimmy Corcoran, u ndëshkua me kartonin e dytë të verdhë e rrjedhimisht me të kuqin, pasi, sipas arbitrit, lëvizi më shumë sa ç’lejohet ende pa u ekzekutuar 11-metërshi nga futbollisti holandez, një vendim që shkaktoi shumë polemika. Në portë u vendos mbrojtëse McEntee, por nuk mundi ta ndalte goditjen e Redan.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top