Merkato

E pëlqen Mourinho, Milenkovic në “radarët” e United

Manchester United e ka seriozisht për Milenkovic. Mbrojtësi i Fiorentinës është një prej lojtarëve të preferuar të Mourinhos dhe me shumë mundësi drejtuesit e “Djave të Kuq” do të synojnë të arrijnë te futbollisti gjatë merkatos së Janarit. Emisarë të klubit anglez do të jënë të pranishëm në sfidën mes Serbisë dhe Malit të Zi për ta vëzhguar nga pranë lojtarin. Fiorentina duhet të tregohet e kujdesshme, pasi “The Special One” është i vendosur ta blerë lojtarin. Gjithsesi, anglezët nuk do ta kenë të lehtë ta bëjnë të tyrin 20-vjeçarin serb, pasi gjatë verës klubi vjollcë i refuzoi të gjitha ofertat në drejtim të Milenkovic. Vendimtare në këtë transferim të mundshëm do të jetë edhe e ardhmja e Mourinhos. Nëse portugezi mbijeton, atëherë pritet revolucion të “Djajtë e Kuq”, pasi shumë nga lojtarët aktualë do të largohen nga “Old Trafford”.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency