Bundesliga

E përditshmja spanjolle zbulon klubin e ri të talentit të Leverkusenit

Talenti i Bayer Leverkusen Kai Havertz ndiqet me mjaft interes nga klubet më të mëdha europiane si Juventus e Real Madrid, por sipas të përditshmes spanjolle “Don Balon”, duket se garën e kanë fituar kampionët në fuqi të Europës, Liverpool.

Vendimtar për këtë ka qenë vetë tekniku i “The reds” Jurgen Klopp, që ka folur personalisht me lojtarin dhe i ka garantuar një vend në formacion, duke qenë se James Milner me shumë gjasa do të largohet në fund të sezonit.

Po sipas “Don Balon”, tashmë drejtuesit e klubit anglez po negociojnë me homologët e tyre te Bayer Leverkusen për çmimin e kartonit, ndërsa “The reds” janë gati të paguajnë deri në 90 milionë euro për 20-vjeçarin, që nga ana tjetër do të nënshkruajë për 5 sezone me pagë prej 15 milionë eurosh neto në sezon.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency