La Liga

E pëson edhe “ylli” kinez i Espanyolit, izolohet në shtëpinë e tij në Barcelonë

“Ylli” i futbollit kinez, Wu Lei, i cili luan për Espanyolin në Spanjë, është diagnostikuar me Koronavirus. Wu, aktualisht po i nënshtrohet trajtimit dhe është në gjendje të sabilizuar.

Sulmuesi 28-vjeçar, që është lojtari më i njohur i Kinës, është në izolim në shtëpinë e tij në Barcelonë. Wu është i vetmi kinez që luan në një nga pesë ligat më të mira të Europës, pasi u transferua tek Espanyoli nga Shanghai në janar të vitit të kaluar.

Koronavirusi u shfaq në qytetin qendror kinez Wuhan në fund të vitit të kaluar dhe që atëherë është shndërruar në një pandemi që ka vrarë mijëra njerëz në të gjithë botën.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency