Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

E pëson nga gruaja/ Verratti bie pre e grabitësve në Ibiza, humb miliona euro

Yli i Paris Saint-Germain, Marco Verratti është grabitur, ndërsa ndodhet me pushime në Ibiza. Verrattit i janë marrë sende që kapin vlerën e 2.5 milionë paundve në shtëpinë që ka zgjedhur për të pushuar.

Sipas raportimeve nga mediet vendase, hajdutët hynë në pronën që i përket legjendës së Brazilit Ronaldo Nazario, fenomenit, në orët e para të mëngjesit të së dielës, ndërsa futbollisti dhe familja e tij nuk ndodheshin aty në ato momente.  Përveç parave, autorët raportohet se kanë vjedhur ora dhe bizhuteritë.

Ngjarja është duke u hetuar nga Garda Civile, megjithëse askush nga autoritetet përkatëse nuk u bë asnjë koment në lidhje me këtë ngjarje. Shtëpia ku Verratti po qëndronte raportohet të jetë në Cala Jondal në jug të Ibizas.

Ende nuk ka asnjë koment në lidhje me këtë ngjarje nga italiani i cili nuk kishte publikuar asgjë në rrjetet sociale për vendin ku po qëndronte, megjithatë gruaja e tij, modelja Jessica Aidi, postoi një foto të sajën ku tregonte se ishte në Ibiza dhe kjo mendohet të ketë qenë mënyra si grabitësit e kanë zbuluar se ku po qëndronte mesfushori.

 

Lajme të tjera

Euro 2024

“Spanja dhuroi spektakël, është një skuadër e jashtëzakonshme me lojtarë të rinj të pabesueshëm. Është një model i pakonkurrueshëm për t’i dhënë vlerë akademisë....

Kosovë

Aventurë e re për Arijanet Muric, portierin titullar të përfaqësueses së Kosovës. 25-vjeçari dardan do të jetë pjesë e Ipswichit në katër sezonet e...

Ligue 1

Joao Nevesit do të jetë goditja e madhe e PSG-së në mesfushë. Talenti portugez kërkohet me ngulm nga trajneri Luis Enrique. 19-vjeçari është pjesë...

La Liga

Pedri, ishte mungesa e madhe e Spanjës në ndeshjet më të rëndësishme të Euro 2024, me mesfushorin që u dëmtua pas një përplasje të...