Bundesliga

E premte emocionuese në Supersport, spikasin Gladbach-Bayern dhe Aston Villa-Liverpool!

Futbolli elitar nuk do të mungojë në ekranin e Supersport as këtë të premte. Bundesliga, La Liga por edhe FA Cup, vinë sot me 3 ndeshje shumë të bukura. Në Bundesliga Bayern Munich do të hapë javën e 15-të të kampionatit me transfertë delikate ndaj Borussia Moenchengladbach. Për të ruajtur kreun e Bundesligas edhe pas këtij raundi skuadra e Hansi Flick duhet të marrë maksimumin, por përballë Gladbach që gjithmonë ka treguar se është kockë e fortë dhe sidomos përballë Bayernit, bavarezët nuk do ta kenë aspak të lehtë. Aktualisht Bayerni kryeson kampionatin gjerman me 33 pikë, ndërsa Gladbach pozicionohet në vendin e 7-të me 21 pikë. Në Spanjë raundi i 18-të nis me një takim interesant. Në orën 21:00 Celta Vigo do të presë në Ballaidos, Villarealin, dy skuadra që kanë bërë mirë deri tani në këtë sezon.

Villareali synon një vend në zonën Champions dhe aktualisht pozicionohet në vendin e 5-të, ndërkohë që Celta me 23 pikë që ka aktualisht do të tentojë të paktën një vend në 10-shen e parë të renditjes. Mungesat para kësaj sfide janë të shumta në të dy kampet me  Villarealin që nuk do të ketë në dispozicion emra si Alcacer, Iborra apo edhe Coquelin ndërkohë që Celta pa dy ekspertët e saj të sulmit, Iago Aspas dhe Nolito. Në Angli fundjava e para pas vitit të ri  i dedikohet gjithmonë FA Cup që edhe këtë edicion të transmetohet në Supersport duke nisur nga sot. Në orën 20:45 në ekranin tonë do të keni mundësi të ndiqni takimin Aston Villa-Liverpool, ku pritet një duel emocionues. The Reds do të kërkojnë të reagojnë pas disfate turpëruese që pësuan në Premier League ndaj Aston Villas disa muaj më parë me rezultatin 7-2.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency