Futboll

E premtja e futbollit në Supersport, luhen Bayern-Paderborn dhe Brescia-Napoli

E premtja e futbollit në Supersport nuk është vetëm Kukësi-Tirana pasi edhe në kampionatet më të rëndësishme europiane luhen disa sfida të rëndësishme. Spikat mbi të gjitha, dueli i Bundesligas mes Bayernit dhe Paderbornit që do të transmetohet nëpërmjet kanalit Eurosport 2. Skuadra e Hansi Flick e ka nisur 2020 me këmbën e mbarë pasi ka regjistruar 5 fitore dhe 1 barazim mes kampionatit dhe Kupës së Gjermanisë. Bavarezët do të kërkojnë të vazhdojnë serinë e fitoreve edhe në takimin ndaj Paderborn. Një ndeshje e lehtë në letër për Bayernin pasi në fushë do të zbresin dy ekstremet e renditjes, vendi i parë ndaj vendit të fundit megjithatë Paderborn nuk është dorëzuar ende dhe do të synojë të bëjë surprizën edhe Në Alianz Arena ashtu siç bëri ndaj Dortmundit. Klaus Gjasula pritet të jetë titullar në këtë sfidë, të cilën Bayerni do të kërkojë të zgjidhë sa më shpejtë pasi në mesjavë luan ndaj Chelsea-t në Champions League. Këtë të premte nis edhe java e 25-të e Serie A me duelin Brescia-Napoli. Të kaltrit e Gattusos  kanë një test të rëndësishëm përpara duelit ndaj Barcelonës në Champions. Napoli do të kërkojë fitoren e 4-t në 5 ndeshjet e fundit të kampionat dhe me një sukses ndaj Brescias së vendit të parafundit do të futej fuqishëm në garën për të siguruar një vend në Kupat e Europës sezonin e ardhshëm. Brescia-Napoli do të transmetohet direkt në Supersport 2 duke filluar nga ora 20:45, një duel që mund të konsiderohet edhe si një derbi shqiptar mes Elseid Hysajt dhe Emanuele Ndoj.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency