Connect with us

Hi, what are you looking for?

Ligue 1

E rëndë në Francë, lojtari i Ligue 1 kërcënon me hedhje nga ura!

E pabesueshme te Nice, që po paraqitet shumë mirë në javët e para të sezonit të ri në Ligue 1. Duke u renditur në vendin e dytë pas javës së gjashtë. Me vetëm një pikë më pak se Bresti kryesues.

Një prej futbollistëve të skuadrës së drejtuar nga italiani Francesco Farioli, ka tentuar vetëvrasjen gjatë ditës së sotme! Shtypi francez shkruan se bëhet fjalë për Alexis Beka Beka.

Lexo edhe: 

22-vjeçari po kërcënon se do të hidhet nga një urë pranë qytetit francez. Saktësisht nga ura Magnan (100 m e lartë). Aty ku ka ndalur automjetin e tij në korsinë e emergjencës dhe po tenton të ndërmarrë veprimin ekstrem.

Aktualisht janë duke u zhvilluar operacionet e shpëtimit. Zjarrfikësit dhe forcat e policisë po kryejnë operacionet, të ndihmuar edhe nga një psikolog i dërguar nga klubi i Nice.

Dyshimet e para lidhen me një ndarje të mbrojtësit nga e dashura. Fundi i romancës e ka rënduar së tepërmi lojtarin me origjinë nga Kongo. Bisedimet vazhdojnë për të evituar ngjarjen e rëndë.

Lajme të tjera

Euro 2024

Shqipëria do të luajë në datën 26 mars një ndeshje miqësore ndaj përfaqësues së Zvicrës, lajm që u zbulua në emisionin “ELITE SHOW”. Çdo...

Kombëtare

Italia kampione në fuqi e Europës, do ta nisë Europianin e 2024-ës pikërisht përballë Shqipërisë në “Dortmund, mbrëmjen e 15 qershorit, teksa kreu i...

Futboll

Dani Alves akuzohet për sulm seksual për përdhunimin e dyshuar të një vajze në klubin e natës Sutton, në Barcelonë, më 30 dhjetor të...

Euro 2024

Një prapaskenë interesante edhe zbuluar në emisionin “ELITE SHOW”, çdo të hënë në SportNews (21:00), që ka lidhje me Luka Modric dhe Jahmir Hykën....