Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

E rëndë, sportisti i njohur gjendet i varur në apartamentin e boksierit Mayweather

Jarrett Johnson është gjetur i vdekur në një apartament të boksierit të njohur Floyd Mayweather në Las Veags.

Mediet amerikane raportojnë se 24-vjeçari dyshohet se mund të ketë kryer vetëvrasje. Ai është gjetur i varur në dhomën e ndenjes nga e dashura e boksierit Mayweather, Jamie Lynn, i cili është edhe kushëriri i Johnson. Megjithatë ende nuk ka asnjë raport zyrtar për këtë dyshim.

Burime anonime mësohet se i kanë thënë medieve amerikane se: “Na u tha se 24-vjeçari Jarrett Johnson u pa nga një mik, që u shfaq në apartament rreth orës 16:30 më 22 gusht. Miku i tij thirri 911 … por në momentin që policia u përgjigj, Johnson kishte ndërruar jetë”.

Sipas burimeve, vetëvrasja mund të lidhet me depresionin, që ishte duke kaluar lojtari i futbollit amerikan që kur i vëllai, Justice, u vra në vitin 2019, kohë kur Jarrett ishte vetëm 18 vjeç.

Lajme të tjera

Champions League

Paris Saint Germain u mposht 2-3 në përballjen e parë çerekfinale të Ligës së Kampionëve ndaj Barcelonës në “parkun e Princave”, megjithatë trajneri Luis...

Champions League

Manchester City dështoi te penalltitë përballë Realit të Madridit, duke i thënë lamtumirë Champions League. Rrugëtimi i kampionëve në fuqi u mbyll në çerekfinale,...

Lajme

Një thashethem i bujshëm po mbush mediat rozë në Itali, teksa këtë herë protagonistë janë mesfushori amerikan i Juventusit, Weston McKennie dhe motra e...

Champions League

Borussia e Dortmundit në gjysmëfinale të Championsit. Skuadra gjermani bëri mrekullinë në ndeshjen e kthimit ndaj Atleticos së Madridit, të cilin e mposhti 4-2,...