Kategoria Superiore

E shtunë magjike në Supersport, spektakël i garantuar në Juve-Inter dhe Roma-Lazio!

Do të jetë një e shtunë me pak ndeshje por me duele spektakolare dhe shumë të rëndësishme në ekranin e Supersport. Vëmendjen më të madhe e merr padiskutim derbi i Italisë mes Juventusit dhe Interit, një sfidë që duhet fituar me çdo kusht nga bardhezinjtë për të shpresuar deri në fund të objektivi Champions, ndërkohë në krahun tjetër Interi i Contes nuk ka ndërmend të tolerojë aspak edhe pse e ka fituar titullin pasi rivaliteti me Juventusin është aq i madh saqë tifozët nuk do ta pranonin që skuadra të hapte krahun dhe t’i lejonte bardhezinjtë të vazhdonin rrugën drejt objektivit të tyre. Të dyja skuadrat pritet të zbresin në fushë me formacionet më të mira të mundshme. Në mbrëmje do të luhet edhe derbi i qytetit të përjeshtshëm me Romën që do të sfidojë në Olimpico Lazion që beson ende te objektivi Champions. Një vëmendje të madhe këtë të shtunë në ekranin e Supersport do të marrë edhe finalja e FA Cup mes Chelsea-t dhe Leicester që do të luhet në Wembley. Nëpërmjet kanalit Eurosport 2 nga java e 33-të e Bundesligas në ekranin tonë do të keni mundësi të ndiqni sfidën Freiburg-Bayern Munich.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency