Futboll

E shtunë “magjike” në Supersport, spikasin sfidat Betis-Real Madrid dhe Leverkusen-Leipzig!

E shtuna e futbollit në Europë është e mbushur me sfida nga kampionatet më elitare, pjesa më e rëndësishme e të cilave do të transmetohen live në Supersport. Pasi ngeci në transfertën ndaj Real Sociedad, Reali i Madridit do të udhëtojë në Andaluzi për t’u përballuar me Real Betis, skuadër që tashmë drejtohet nga ish-trajneri i Los Blancos dhe Manchester City-t, Manuel Pellegrini. Një ndeshje tjetër shumë e vështirë kjo për skuadrën e Zidane që në sulm vazhdon të vuajë mungesat e Hazard dhe Asensios. Betis e ka nisur në mënyrën më të mirë këtë sezon të La Ligas pasi ka fituar dy ndeshjet e para dhe është në krye të klasifikimit sëbashku me Granadan. Nga kampionati gjerman nëpërmjet kanalit Eurosport 2, do të keni mundësi të ndiqni sfidat Bayer Leverkusen-Leipzig dhe Schalke 04-Werder Bremen. Përsa i përket Premier League vëmendja më e madhe në këtë të shtunë do të jetë te ndeshja e orës 18:30 mes West Bromwich Albion dhe Chelsea-t me blutë që do të tentojnë të rikthehen te fitorja në kampionat dhe të marrin suksesin e dytë pas humbjes ndaj Liverpoolit. Nuk mungon në ekranin tonë as Ligue 1 që vjen me sfidën e mbrëmjes Marseille-Metz ndërsa në Eredivisie Ajaxi pret në shtëpi Vitessen në një ndeshje ku të gjithë shqiptarët shpresojnë që të ketë minuta edhe për Armando Brojën në rradhët e skuadrës nga Arnhemi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency