Gossip

E sulmojnë në “Parque des Princes”, por e motra s’e lë në baltë

Çdo ndihmë, sado e vogël të jetë, është shumë e rëndësishme që Neymar Jr të shkëputet sa më shpejt nga PSG. Pas ofendimeve në kor dhe banderolave në shkallët e stadiumit të Parisit ndaj “yllit” brazilian, ka reaguar edhe motra e sulmuesit, Raffaella, që e shtyn edhe më shumë drejt largimit.

“Jeni qenie njerëzore të shpifura dhe të paedukatë! Donit ta mbani vëllanë tim në skuadrën tuaj. Nuk do të fitoni kurrë pa të!”

Një sulm i ashpër nga Raffaella, që për vëllanë e saj bëhet “bishë”.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency