Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

E vështirë të ketë paqe mes Piquesë dhe Shakirës, vjen përplasja e radhës

Gerad Pique dhe ish-partnerja e tij, Shakira, i rikthehen “luftës” mes tyre. Mediet kanë raportuar së fundmi se ish-futbollisti i Barcelonës dhe këngëtarja e famshme vazhdojë sherrin për fëmijët e tyre. Sipas marrëveshjes se arritur, Shakira duhej t’i çonte në Miami, por datat në SHBA dhe Spanjë nuk përputhen.

Më 6 janar, në Spanjë është festë për shkak të festimeve të “Tre Mbretërve”, por jo në Shtetet e Bashkuara. Pra, në datën 5, të enjten, fëmijët duhet të fillojnë mësimet.

Përballë kësaj mosmarrëveshjeje të re, avokatët e të dyve po rinegociojnë kushtet, pasi ish-futbollisti refuzon t’i lërë fëmijët e tij të shkojnë në Miami pa parë parakalimin e “Tre Mbretërve” në Barcelonë.

Tashmë Sasha dhe Milani janë me Shakirën në Dubai, çka që e bën pak më të vështirë arritjen e marrëveshjes. Më 30 dhjetor ata duhet të jenë më babanë e tyre.

 

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Euro 2024

Sulmuesi kryesor i Italisë në këtë Europian, Gianluca Scamacca foli në konferencë për shtyp para ndeshjes me Shqipërinë. Lojtari që aktivizohet me Atalantën në...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...