Katar 2022

I vetmi që ka shënuar në pesë Botërorë, CR7: Arsye për të qenë krenar!

“Të shënosh në Botërorin e pestë radhazi është një arsye për të qenë shumë krenar”. Kështu deklaroi Cristiano Ronaldo pas sfidës së fituar 3-2 ndaj Ganës, ku u shpall më i miri i ndeshjes.

“Është një moment shumë i bukur, sepse është Botërori im i pestë dhe fituam. Ishte një fitore shumë e rëndësishme, e dimë që është shelbësor starti me tri pikë.

I ngacmuar sërish për marrëdhënien me prishur me Manchester United, Cr7 tha se është “një kapitull i mbyllur”. Ai theksoi më tej se e ka “fokusin ekskluzivisht në Botëror.”

 

 

 

Kliko për të komentuar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency