Kombëtare

E zbulon në ‘Zona Gol’, Astrit Ajdareviç do të luajë me Shqipërinë

Quhet Astrit Ajdareviç dhe është 27 vjeç, futbollisti më i ri që pritet të afrojë Cristian Panucci, në kombëtaren shqiptare.

Mesfushori luan aktualisht për grekët e AEK-ut të Athinës, ka lindur në Prishtinë dhe është me origjinë nga Metvegja.

Ajdareviç ka pranuar se i ka dhënë fjalën Panuccit, që të vijë me kombëtaren shqiptare, në një lidhje të drejtëpërdrejtë me Skype, në emicionin ‘Zona Gol’.

Ajdareviç ka luajtur për të gjithë ekipet e moshave në Suedi, deri te U-23, me të cilën ka luajtur vetëm 4 ndeshje.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency