Kategoria Superiore

Edhe Ardian Cuculi zyrtarizon largimin nga Kukësi

“Faleminderit Kukësi, ishte kënaqësi të vesh fanellën tuaj!”

Me këtë mesazh të shkurtër në rrjetet sociale, Ardian Cuculi zyrtarizon largimin nga Kukësi. Në fakt, diçka e tillë pritej, sepse kontrata i kishte përfunduar me mbylljen e aventurës europiane.

Cuculi, si shumë lojtarë të tjerë nga Superiore, pritet të luajë në IPKO Superligën e Kosovës.

Mësohet se ai është në bisedime të avancuara me Dritën e Gjilanit dhe së shpejti pritet të firmosë më këtë skuadër.

.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency