Premier League

Edhe Arsenali në garë për Thiago Silvan, e do Mikel Arteta!

Në garë për të marrë shërbimet e Thiago Silvës është edhe Arsenali. Pas Milanit dhe Evertonit, topçinjtë synojnë të përforcojnë mbrojtjen pikërisht me mbrojtësin brazilian i cili nga fundi i gushtit do të jetë një futbollist pa kontratë pas mbylljes së bashkëpunimit 8-vjeçar me Paris Saint Germain. Sipas medias “le10sport”, trajneri i Arsenalit Mikel Arteta ka nisur personalisht kontaktet me Thiago Silvën për ta bindur atë të transferohet në Londër, për t’i dorëzuar çelësat e prapavijës së skuadrës së tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency