Merkato

Edhe Atalanta për Nainggolanin, ja plani i Interit për mesfushorin

E ardhmja e Radja Nainggolanit nuk do të jetë sërish te Cagliari. Mesfushori i huazuar nga Interi do të rikthehet në bazë, por për të nuk mungojnë ofertat dhe interesimi, që nga Roma e deri te Atalanta.

Bergamaskët, me pëlqimin e Gasperinit, e shikojnë 32-vjeçarin si përforcimin ideal të mesfushës dhe nuk stepen nga kërkesa 20 milionë euro e Interit, por problem mbetet problem paga 4 milionë euro në sezon e lojtarit.

Marotta nuk ka ndërmend më ta huazojë Nainggolanin, duke i mbuluar një pjesë të pagës, ndaj, nëse nuk shitet përfundimisht, ai do të riintegrohet në skemat e Contes.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency