Futboll

Edhe Chelsea i shtohet listës së pretendentëve të Icardit

Chelsea ka nisur nga puna për merkaton e Janarit dhe sipas medieve angleze, në krye të listës së “Bluve të Londrës” është kapiteni i Interit, Mauro Icardi.

Presidenti i anglezëve, Roman Abramovich kërkon një lojtarë klasi për t’ia bashkuar Alvaro Moratës në sulm dhe 24-vjeçari i zikaltërve shikohet si alternativa më e mirë.

Nëse palët do të gjejnë gjuhën e përbashkët, atëherë në arkat e Interit, për kartonin e argjentinasit do të derdhet shuma e 113 milionë Eurove, por duhet theksuar se për Icardin ka shfaqur një interes konkret edhe Reali i Madridit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency