Serie A

Edhe Cragno pozitiv me COVID-19, “fajin” e ka Italia!

COVID-19 po zgjerohet gjithnjë e më shumë te kombëtarja italiane. Një tjetër futbollist që ishte pjesë e grumbullimit të përfaqësueses së kaltër për ndeshjet e muajit mars ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Ai është Alessio Cragno, portieri i Cagliarit. Klubi sard e ka monitoruar me kujdes gjendjen e “gardianit” 26-vjeçar, i cili kreu tamponin ditën e djeshme. Testi ka rezultuar pozitiv dhe Cragno ka nisur menjëherë karantinën. Kujtojmë që pozitivë në ditët e fundit kanë dalë edhe emra si Leonardo Bonucci i Juventusit, dyshja e PSG-së, Marco Verratti dhe Alessandro Florenzi, dhe Vincenzo Griffo i Freiburg.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency