Tenis

Edhe Djokovic pozitiv me COVID-19, Adria Tour vatër infeksioni!

COVID-19 pushton botën e tenisit. Me 3 muaj krahasuar me sportet e tjerë, Novak Djokovic numri 1 i botës ka publikuar lajmin e hidhur se ka rezultuar pozitiv ndaj testit të koronavirusit. Pas lajmeve për rezultimin pozitivë të Borna Coric, Grigor Dimitrov dhe Viktor Troicki ka ardhur edhe lajmi se me COVID-19 është prekur edhe Nole, organizatori i turneut miqësor Adria Tour i zhvilluar në dy vende ballkanike Serbi dhe Kroaci me tifozë në impiante dhe asnjë masë mbrojtëse ndaj koronavirusit. Përveç 4 tenistëve edhe Marco Panichi përgatitësi atletik i Djokovic dhe Kristjan Groh trajneri i Dimitrov janë prekur me koronavirus duke bërë që ndaj organizatorëve të këtij turneu të vërshojnë një lumë polemikash në media. Ndërkohë Novak Djokovic është shprehur i zhgënjyer në një prononcim për mediat për rezultatet e testeve ndërsa ka konfirmuar se pozitive me COVID-19 është edhe bashkëshortja e tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency