Gossip

Edhe e fejuara e Ruganit “përgatitet” për ndeshjen me Atleticon (Foto)

Te Juventusi po punojnë me intensitet të lartë, për t’u përgatitur për sfidën e kthimit të Champions Leagues, përballë Atleticos së Madridit dhe duket se serioziteti është injektuar edhe te familjarët e futbollistëve.

Kjo pasi e fejuara e Daniele Ruganit, Michela Persico ka postuar një sërë fotosh nga palestra, ku dukej vërtetë e preokupuar, teksa bënte ushtrime të ndryshme për të mbajtur trupin në formë.

Michela Persico është protagoniste në rrjetet sociale, teksa ndiqet nga qindra mijëra fansa, ndërsa poston në mënyrë të vazhdueshme foto nga përditshmëria e saj.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency