Merkato

Edhe Lampard shtyn Tomorin drejt Milanit: Do të huazohet që të rritet

Fikayo Tomori afrohet edhe më shumë me Milanin. Konfirmimi vjen direkt nga trajneri i Chelsea-t, Frank Lampard. “Ai është një lojtar në zhvillim e sipër. Këtë vit kemi pesë mbrojtës qendrorë, kështu që situata është e vështirë me disa prej tyre që nuk luajnë rregullisht. dhe kjo është arsyeja pse Tomori mund të shkojë në huazim”.

Deklarata shumë interesante për Maldinin dhe drejtuesit e tjerë kuqezi, që kanë qenë prej kohësh në gjurmët e mbrojtësit të bluve të Londrës. Milani tani është gati të bëjë sulmin përfundimtar për afrimin e Tomorit, që do ta të përforconte repartin e pasmë.

“Vitin e kaluar kemi pasur katër mbrojtës qendrorë, por unë nuk mund t’i aktivizoj të gjithë në një ndeshje,” – shtoi Lampard për të shpjeguar situatën e Tomorit. – “Ai është një lojtar i ri dhe ka pasur rritje të jashtëzakonshme në dy sezonet e fundit.”

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency