IPKO Superliga

Edvan Bakaj largohet nga Drita e Gjilanit

Edvan Bakaj largohet nga Driat e Gjilanit, skuadër së cilës iu bashkua gjatë verës dhe fitoi trofenë e parë sezonal, Superkupën e Kosovës.

Me marrëveshje mes palëve është vendosur për shkëputjen e bashkëpunimit.

Bakaj iu bashkua “Intelektualëve” ne verë nga Liria e Prizrenit, por që nuk u përshtat mirë me klubin dhe me mirëkuptim të dyanshëm janë ndarë rrugët. Drita, në postimin në në Facebook  e falënderon Vanin për kontributin e dhënë dhe i dëshiron suksese në karrierë.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency