Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Wenger kërkon Asension e Realit

Realizoi dy gola për Los Blancos ndaj Valencias, duke rritur kuotat e tij në tregun e futbollistëve. Marco Asensio po kërkohet me ngulm nga trajneri i Arsenalit Arsen Wenger, por vështirë se drejtuesit madrilenë do të heqin dorë nga 21-vjecari, i kthyer në Bernaeu pas huazimit te Mallorca dhe Espanioli.

Lajme të tjera

Euro 2024

Italia do të jetë kundërshtari i parë i Shqipërisë në Euro 2024, me sfidën e planifikuar për më 15 qershor në Dortmund. Trajneri Luciano...

Champions League

Mesfushori i kombëtares së Shqipërisë, Kristjan Asllani ishte përzgedhur titullar nga trajneri Simone Inzaghi në ndeshjen e Champions League të Interit në transfertë ndaj...

Lajme

Spanja në grupin e vdekjes! Marca, As, El Mundo Deportivo, Sport.es… media spanjolle është në unison sa i përket titullit që ka zgjedhur për...

Kombëtare

Short i vështirë, por të jemi optimistë. Kështu u shpreh presidenti i FSHF-së, Armand Duka në intervistën për SuperSport, ku ndër të tjera deklaroi...