Bundesliga

Efekti 0, pas Asamoah Juventus humbet edhe Lichtsteiner, transferohet te Dortmundi

Pas Asamoah që u transferua tek Interi, Juventusi pritet të humbasë një tjetër mbrojtës krahu me parametër zero, bëhet fjalë për Stephen Lichtsteiner i cili është në skadencë kontrate me bardhezinjtë dhe është shumë pranë firmës me Borussian e Dortmundit. Mungon vetëm zyrtarizimi por mbrojtësi i djathtë zviceran siç raporton gazeta torineze Tuttosport që qëndron shumë afër klubit të Juventusit, e ka arritur marrëveshjen me verdhezinjtë për t’u transferuar në Bundesligë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top