Ligue 1

Efekti koronavirus, Lyon nxjerr përkohësisht të papunë futbollistët!

Olympique Lyon nxjerr përkohësisht të papunë futbollistët e saj. OL ka marrë të njëjtat masa si disa klube të tjera në Francë teksa për shkak të koronavirusit dhe shtyrjes së të gjitha kompeticioneve futbollistike në Francë dhe Europë kanë licensuar për momentin futbollistët e tyre për të mos i paguar pa zbritur në fushë për seanca stërvitore dhe ndeshje. Pas Amiens, Montpellier dhe Nimes ka qenë radha e Lyon që është i impenjuar edhe në Champions League teksa ka fituar sfidën e parë të raundit të 1/8-ave ndaj Juventusit me shifrat 1-0. Në këtë mënyrë duke filluar që nga kjo javë futbollistët e Lyon janë përkohësisht të papunë. Arsyeja është gjithmonë e njëjta, koronavirusi, armiku i fshehtë që ka izoluar botën.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency