Premier League

Efekti Ronaldo, tani edhe Pogba dëshiron të qëndrojë te Man. United

Përveç debutimit me dopietë dhe entuziazmit të jashtëzakonshëm që ka sjellë te Manchester United, Cristiano Ronaldo po ndikon pozitivisht edhe te Paul Pogba, duke ndihmuar jo pak drejtuesit e klubit ta bindin të rinovojë.

Mesfushori francez ka kontratë deri verën e ardhshme dhe deri tani ka refuzuar të gjithë ofertat për rinovim, por afrimi në merkato i lojtarëve si Varane, Sancho e së fundi Ronaldo, e kanë bindur për forcën e skuadrës.

Sipas mediave angleze, vetë Pogba ka autorizuar menaxherin Mino Raiola që të ulet në tavolinë me drejtuesit e “djajve të kuq” për të negociuar për rinovimin e kontratës, natyrisht me shifra më të larta sesa ato që përfiton aktualisht.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency