Kategoria Superiore

Egbo: Merkato? Ja çfarë na duhet!

Emanuel Egbo nuk fshihet. Pas humbjes së dytë që pësoi Tirana e tij në tokën turke, me bardheblutë që u mposhtën 2-1 me përmbysje nga polakët e Korona Kielce, në një prononcim për Top Channel, tekniku i kryeqytetasve Emanuel Egbo u shpreh i kënaqur me çfarë ka treguar skuadra në këto ditë, ndërsa e ka të qartë repartin ku ekipi ka nevojë për përforcime. “Skuadra është paraqitur mirë, në tre miqësoret e zhvilluara më ka pëlqyer, pavarësisht humbjes në ndeshjen sot. Lojtarët po stërviten si duhet dhe mund të them që jemi gati për të vijuar kampionatin, ndoshta jo me ritmin e tre ndeshjeve të fundit por ndjej që ekipi është gati”.

Merkato? “Kemi pasur dy largime në mbrojtje. Nuk kam folur me presidentin në lidhje me merkaton por mendoj që do afrohet minimumi një futbollist që mund të luaj në qendër dhe në krah. Na duhet një mbrojtës!”, u shpreh Egbo.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency