Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategoria Superiore

Egnatia “blindon” për dy sezonet e ardhshme ish-mbrojtësin e Kombëtares

Klubi i Egnatias ka arritur të sigurojë shërbimet e mbrojtësit Hysen Memolla edhe për dy sezonet e ardhshme.

I mbërritur në Rrogozhinë gjatë merkatos së janarit, 30-vjeçari i ka përmbushur pritshmëritë ndaj drejtuesit i kanë ofruar kontratë dyvjeçare, të cilën e ka pranuar.

Lexo edhe:

Deri në qershor të vitit 2025, Memolla do të jetë pikë referimi e mbrojtjes së Egnatias, klub që duket se ka ndërmend të qëndrojë gjatë në Superiore.

 

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...