La Liga

Eibari shtang Atleticon, shënojnë Burgos dhe Exposito

Humbje e papritur dhe e pajustifikueshme deri diku e Atleticos së Madridit në fushën e Eibarit. “Los Colchoneros” u ndëshkuan me dy gola në fillim dhe në fundin e sfidës, duke vuajtur presionin fizik dhe psikologjik të një ekipi që vrapoi shumë dhe e meritoi suksesin 2-0.

Burgos zhbllokoi takimin që në minutën e 10-të, por u desh vetëm ndërhyrja e sistemit VAR për ta quajtur të rregullt, pasi anësori fillimisht sinjalizoi në mënyrë të gabuar për pozicion jashtë loje.

Atletico i pati rastet e saj, sidomos me Angel Correan, për ta barazuar takimin, por i shpërdoroi mundësitë, ndërsa në minutën e fundit të kohës së rregullt Exposito bëri të shpërthenin në festë rreth 6500 të pranishmit në impiantin modest “Estadio Municipal de Ipurua” me një goditje të saktë thuajse nga vija e 16 metrave.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency