Bundesliga

Eintracht Frankfurt kompromenton rrugën drejt zonës Champions

Eintracht Frankfurt, pasi shpërdoroi mundësinë për të arritur finalen e Europa Leagues, nuk mundi dot të marrë as vendin e katërt në renditje, duke treguar se 120 minutat e “Stamford Bridge” i peshuan në këmbë ekipit, që u mposht 0-2 nga Mainz, përpara publikut të tij.

Një ndeshje ku Eintracht bëri shumë pak përballë një Mainz që nuk është se kishte objektiva për të marrë rezultat për shkak të renditjes së qetë. Gjithçka në këtë takim u vendos në pjesën e dytë, me Ujah që ishte protagonist imadh me dy gola.

Fillimisht sulmuesi i Mainz zhbllokoi rezultatin në minutën e 53-të pas asistit të Matetës, ndërkohë që shfaqja personale vazhdoi dhe 4 minuta më pas kur dërgoi sërish në rrjetë golin e 0-2 për të vulosur me suksesin e miqve këtë takim, me Eintracht që tashmë e shikon të largohet ëndrra Champions.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency