Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Eksod te West Ham në verë, priten shumë largime mes tyre edhe kapiteni i skuadrës

Vera pritet të jetë goxha tronditëse për West Ham. Klubi i “The Hammers” pritet të përfshihet nga një eksod masiv.

Sipas raportimeve të medieve britanike një numër i konsideruar lojtarësh do të largohet në merkaton e kësaj vere.

Lexo edhe: 

Emra si Manuel Lanzini, Angelo Ogbonna, Vladimir Coufal, Aaron Cressëell, Pablo Fornals dhe Tomas Soucek, do t’i japin lamtumirën West Ham.

Si të mos mjaftonin këta, edhe e ardhmja e kapitenin Declan Rice është në pikëpyetje, kjo për shkak se anglezi ka rënë në radarët e shumë klubeve të mëdhenj që pritet të nisin garën për të, me Arsenal që kryeson.

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...