La Liga

El Clasico për Donny Van De Beek, e kërkon edhe Barça

Barcelona mund të bëjë një tjetër goditje alla De Jong nga Ajaxi. Me synimin për të rinovuar repartin e mesfushës drjetuesit pritet të duelojnë me Real Madrid për Van De Beek i cili verën e kaluar ishte pranë kalimit në Madrid. Katalanasit janë të bindur se 22-vjeçari do të ishte lojtari perfekt për t’ia bashkangjitur De Jong dhe nuk do të kishte probleme ambientimi pasi i përshtatet stilit të lojës të Barçës. Problem mbetet konkurenca e madhe për lojtarin i cili që tani vlerësohet 60 milionë euro ndërsa pas janarit Ajaxi mund të kërkojë edhe më shumë për kartonin e tij.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency