Merkato

El Sharaawy rikthehet te Roma!

Një vit e gjysmë pas largimit të tij nga kryeqyteti italian, Stephan El Sharaawy rikthehet te Roma. Sulmuesi italian ka mbrritur në Romë në një udhëtim sekret nga Dubai ku ishte me pushime. Menjeherë El Sharaawy i është nënshtruar testit të COVID-19, ndërsa në orët e ardhshme do të kryejë vizitat mjekësore për Romën. Ish-sulmuesi i Milanit transferohet te skuadra verdhekuqe me parametër zero, duke patur parasysh faktin që është duke zgjidhur kontratën me klubin e tij të mëparshëm kinezët e Shanghai Shenhua. Në Lindjen e Largët El Sharaawy u transferua në verën e vitit 2019 dhe kontrata me Shanghai Shenhua përfitonte plot 16 milionë euro në vit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency