Gossip

Elenoire Casalengo, kumbara seksi në ditëlindjen e Interit

Elenoire Casalengo është një nga ato femra sa herë e shikon të lë pa fjalë. Edhe pse vitet kalojnë ajo është si vera dhe bëhet gjithnjë e më e mirë. Një tifoze e zjarrtë zikaltër, prezantuesja dhe njëkohësisht modelja italiane ishte e ftuar në festën e 110 vjetorit të Interit, ku shkëlqeu me praninë me saj edhe pse këtë herë u shfaq në skenë në një version ndryshe. Serioze në veshje por e bukur si gjithmonë Elenoire, ishte padiskutim kumbara seksi në ditëlindjen e klubit zikaltër.

To Top