Serie A

Eliminimi nga Kupa, sa shumë pikëpyetje tek Interi

Situatë aspak e këndshme në shtëpinë e Interit. Jashtë garës për titullin kampion, jashtë Champions League-s që në fazën e grupeve dhe së fundmi eliminimi nga Kupa e Italisë përpara se të luajë derbin kundër Milanit. Tashmë i vetmi synim që u ka mbetur zikaltërve është një nga 4 vendet e para dhe, nëse nuk fiton Europa League-n të paktën të arrijnë të avancojnë deri në një farë pike te ky kompeticion.

Në kampin zikaltër janë të shumta problemet që duhen zgjidhur, duke nisur që nga kontrata e Mauro Icardit. Akordi mes palëve për të rinovuar kontratën duket se është gjetur, por rendimenti jo i lartë i argjentinasit ka irrituar jo pak tifozët e Interit.

Më pas janë edhe rebelët e skuadrës: Ivan Perisic dhe Naingolan, të cilët duket se e kanë vendosur për t’u larguar dhe që për momentin janë pjesë e klubit kundër dëshirës së tyre.

Lautaro Martinez, nga ana tjetër, kërkon më shumë minuta, një tjetër problem ky për ekipin e Luciano Spallettit.

Për të qëndruar tek trajneri, eliminimi nga Kupa e Italisë ka ngritur pikëpyetje të mëdha rreth së ardhmes së tij. Madje, mediat italiane raportojnë se Spalletti pas eliminimit në ndeshjen kundër Lazios, ai ka patur një takim me drejtuesit e klubit.

Asnjë ultimatum, por sigurisht që është folur gjatë për problematikat e skuadrës dhe nëse situata nuk njeh përmirësim, atëherë sërish në skenë shfaqet emri i Antonio Contes si pasues i Spallettit në krye të stolit zikaltër.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency